Каталог +38(063) 607 45 47
Порівняння Особистий кабінет Замовити дзвінок
Каталог
Головна Гарантії

Гарантії

  Будь-який товар, що купується в магазині Sticker.od.ua, виготовляється з високоякісної ПВХ плівки, виробництва Компанії ORAFOL Europe GmbH (Німеччина) яка є однією з провідних виробників інноваційних матеріалів, що самоклеяться. Основна частина наклейок виготовляється з серії 641: Термін зовнішньої експлуатації - 3 роки. При застосуванні всередині приміщення термін придатності майже не обмежений. Мінімальна температура приклеювання + 10 ° С. Діапазон робочих температур від -40 ° С до + 80 ° С.

Комплекти для мото та брендові наклейки виготовляються з транспортної серії 751: Термін служби плівки чорна / біла - 8 років, прозора / кольорова -7 років, яскраво-синя - 4 роки, металік - 5 років, золотистий - 4 роки. Друковані плівки і стікери все віддруковані на плівці Oracal, має захисний Ламінаційні шар, що оберігає від стирання фарби і її вигоряння. Наклейки підрізані Плоттерна різом, додаткових дій по підрізуванні не вимагають. Практично Всі вінілові наклейки виготовляються перед відвантаженням замовлення, таким чином ми гарантуємо що наклейка буде виготовлена ​​відповідно до макету і розміром який ви замовляєте і в обраному вами кольорі.

Ви маєте право відмовитися від замовлення до його відвантаження, або змінити колір і розмір повідомивши про це 
нашому менеджеру по телефону. Якщо ви зробили помилку в замовленні або у вас є питання, обов'язково уточнюйте
у нас, ми вам підкажемо. Перед відправкою ваша посилка буде акуратно упакована в конверт формату А4 або тубус, в залежності від типу
товару. Ми працюємо на ринку з 2013 року! Кожен клієнт - дня нас НАШ! і будь-які питання ми вирішуємо разом! Ми цінуємо Вас і свою репутацію!
Замовлення в один клік